fbpx

Szanowni Państwo,

Nowa forma fizjoterapii – fizjoterapia online, oznacza to, że oferujemy fizyczną Rehabilitację w formie zdalnej. Taki rodzaj kontrolowanej terapii wpłynie w bezpośredni sposób, na Państwa zdrowie i umożliwi leczenie! Z przyjemnością oferuję wirtualną opiekę zdrowotną przez telefon oraz na platformach Zoom, FaceTime, Skype Google Hangouts i WhatsApp . Ten wpis zawiera krótkie instrukcje dotyczące przygotowania się do Telerehabilitacji.
Możemy korzystać z telefonu i tych platform jako narzędzi przesiewowych, do wizyt kontrolnych, kontroli odnowy biologicznej, postępu ćwiczeń, a nawet do wstępnych ocen i zabiegów.
Wierzymy, że będzie to dodatkowa pomoc dla poprawy stanu zdrowia
i doznań pacjenta podczas Fizjoterapii. Dołożę wszelkich starań, aby ten nowy dla Państwa sposób terapii i konsultacji oferował tę samą nienaganną jakość, ale też aby był wygodny i bezpieczny.
Wszystko, czego potrzebujesz, to umówić się na spotkanie na stronie https://tedreh.com i wskazać, której platformy wolisz używać. Możesz wysłać do nas wiadomość e-mail, jeśli nie masz pewności, jak korzystać z którejkolwiek z tych platform, zawsze możemy skorzystać z telefonu i instrukcji mailowych.
Nie ma żadnych dodatkowych opłat za korzystanie z żadnej z tych platform, a aplikacje są bezpłatne. Możesz go używać na komputerach Mac, PC oraz na każdym typie tabletu i smartfona.
Oto kilka linków do tych platform:
Powiększenie:
https://zoom.us/signup
Skype:
https://www.skype.com/en/
FaceTime:
https://support.apple.com/en-us/HT204380
Whatsapp
https://www.whatsapp.com/
Jestem bardzo zadowolony z możliwości poszerzenia mojego zasięgu jako Specjalisty Fizjoterapii. Obecnie w przypadku Covid-19 niemożliwe jest bezpośrednie leczenie w przychodni Geronimo, (z wyjątkiem przypadków klinicznych dla których brak Fizjoterapii oznacza możliwość pogorszenia się stanu zdrowia), ale istnieje potrzeba wysokiej jakości leczenia rehabilitacyjnego. Jeśli potrzebujesz leczenia fizjoterapeutycznego, przejdź do następnego poziomu doświadczenia jako Pacjent-online!

Z niecierpliwością czekam na współpracę z Państwem.
Z życzeniami zdrowia
dr n. med. Tadeusz Trzpis
Tedreh Fizjoterapia

Optymalizacja korzystania z Telerehabilitacji:
Oto kilka sugestii, aby uzyskać najlepszą jakość podczas łączenia się ze mną.
1.Dostęp do oprogramowania:
Wybierz platformę, którą znasz. Jeśli nigdy z nim nie pracowałeś, zalecamy pobranie Zoom. Poinformuj swojego dostawcę o swoim wyborze podczas planowania wizyty na www.tedreh.com
2. Wymagania sprzętowe:
Do uzyskania dostępu do oprogramowania potrzebujesz komputera, tabletu lub urządzenia mobilnego. Poinformuję  Państwa, co najlepiej wykorzystać, aby połączyć się z oprogramowaniem.
Państwa urządzenie musi mieć mikrofon (wewnętrzny lub zewnętrzny), aby można było komunikować się ze mną.
Państwa urządzenie musi mieć także kamerę (wewnętrzną lub zewnętrzną), abym mógł Was zobaczyć podczas wizyty.
3. połączenie internetowe / WiFi
Posiadanie silnego i solidnego połączenia z Internetem jest niezbędne do uzyskania pozytywnych wrażeń z telerehabilitacji. Niektóre programy działają przy wolnym połączeniu, ale większość nie.

Jeśli Wasz Internet nie działa tak, jak powinien, możecie spróbować użyć przewodowego połączenia internetowego. Korzystanie z kabla podłączonego bezpośrednio do routera lub modemu często może być znacznie szybsze.
Korzystanie z urządzenia mobilnego może być również rozwiązaniem, jednak plany transmisji danych i koszty mogą ograniczać użycie.
Teraz inne sposoby na zmaksymalizowanie korzystania z cyfrowej opieki zdrowotnej.
1. Usiądź wygodnie. Wybierz miejsce, w którym możesz być najbardziej komfortowy zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie. Jeżeli chcecie mieć możliwość swobodnego udostępniania mi informacji, ważne aby inne osoby w pokoju nie przeszkadzały w zapewnieniu wystarczającej prywatności. Im wygodniej jest Wam w otoczeniu, tym lepszy będzie wynik wizyty.
2. Proszę nosić wygodne ubranie, które pozwala na swobodny ruch. Posiadanie ciasno dopasowanej odzieży pozwoli mi lepiej ocenić, w jaki sposób poruszają się poszczególne części Waszego ciała, w celu przeprowadzenia najlepszej rehabilitacji.
3. Bądź bezpieczny. Nie należy łączyć się z  telerehabilitacji podczas prowadzenia pojazdu lub wykonywania innych czynności, które mogą wyrządzić Państwu szkodę.
4. Lokalizacja. Wybierz ciche i prywatne miejsce, które umożliwi Ci odbycie konsultacji bez rozpraszania uwagi. Jest to wizyta w służbie zdrowia, a rozproszenie uwagi może sprawić, że spotkanie będzie trudne dla wszystkich. Usunięcie zakłóceń pozwoli Ci w pełni skoncentrować się na terapii i leczeniu.
5. Wybierz stałe miejsce odbywania wizyty online. Korzystanie z tej samej przestrzeni podczas każdej wizyty pozwala Twojemu fizjoterapeucie wiedzieć, jaki sprzęt i meble są dostępne do leczenia.