fbpx

Sylwia Jasińska
Urzędnik

Pan dr Tadeusz Trzpis to mega specjalista i fachowiec. Polecam szczerze. Serce na dłoni, zaangażowany i dociekliwy, a jako człowiek wspaniały. Nie odpuści dopóki nie znajdzie przyczyny bólu. Nie spotkałam jeszcze w dziedzinie fizjoterapii człowieka o tak szerokiej wiedzy jak Pan doktor, a wielu lekarzy odwiedziłam wcześniej ze swoimi problemami bólu kręgosłupa i przeszłam wiele rehabilitacji. Obszary neurologii, ortopedii, a także ginekologii, urologii – wszystko bierze pod uwagę chcąc postawić dobrą diagnozę, a przy tym cierpliwie tłumaczy pacjentowi co mu jest, gdzie leży problem i jak może mu pomóc. Już po pierwszej wizycie ufasz mu w 100 %. Pasjonat posiadający ogromne doświadczenie.

Aneta Hajduk
Lemon Resort & Spa

Dobry Boże!!! jak ja dziękuję że trafiłam na Pana doktora od kilku lat codziennie cierpiałam z powodu bólu lewego kolana już po pierwszej wizycie czuję się jak młody Bóg choć ból był niemiłosierny to po wizycie mogę normalnie chodzić po schodach nie dowierzam a jednak ten pan mi pomógł i wiem że pomoże mi w 100% odzyskać sprawność

Barbara Sulimka
Stomatolog

Pana Dr Tadeusza Trzpisa znam wiele lat.Z racji wykonywanego zawodu (jestem stomatologiem) i minimalnej aktywności fizycznej (pracuję nad tym) problemy z kręgosłupem nie są mi obce.W sytuacjach ekstermalnych zawsze mogę liczyć na fachową pomoc.Skuteczność 100%.Z czystym sumieniem gorąco polecam.

Bożena Piętak
Pracownik Biurowy

Dzień dobry,
Chciałam się z Wami podzielić swoją opinią dotyczącą dr Tadeusza Trzpis.
Moje problemy zdrowotne rozpoczęły się 3 tygodnie temu. Biorąc po uwagę sytuacje epidemiczną w kraju, diagnostyka czy wizyta u specjalisty w chwili obecnej jest niemożliwa. Pozostaje tylko jedna opcja – teleporada. Z doktorem skontaktowałam się za pośrednictwem Centrum Rehabilitacji Geronimo. Już nasza pierwsza rozmowa była miła i efektywna w budzącej zaufanie atmosferze. Rehabilitacja polega na codziennym kontakcie telefonicznym, podczas którego Pan dr Tadeusza Trzpis wdraża stopniowo kolejne ćwiczenia, dostosowane do mojej obecnej kondycji, oraz zmian zachodzących w trakcie rehabilitacji. Wszystkie wskazówki dotyczące wykonywanych ćwiczeń, przekazuje mi w sposób jasny, prosty i zrozumiały. W przypadku wątpliwości co do sposobu prawidłowego wykonania ćwiczenia, otrzymuję dodatkowe zdjęcia ułatwiające ich wykonanie.
Taka forma rehabilitacji wymaga systematyczności i samodyscypliny pacjenta, ale przede wszystkim doświadczenia, wiedzy i profesjonalizmu fizjoterapeuty. Dlatego polecam współpracę z Panem dr Tadeuszem Trzpis.

Natalia Rudnik
Fizjoterapeutka

Doktor Tadeusz Trzpis to doskonały specjalista posiadający bardzo szeroką wiedzę z zakresu fizjoterapii i innych nauk medycznych. Widać, że zawód który wykonuje jest jego wielka pasją, ponieważ do każdego pacjenta podchodzi z zaangażowaniem i bezinteresownością, nie pozostawiając nikogo potrzebującego bez pomocy. 
Jako fizjoterapeuta zawsze dzieli się swoją wiedzą i ogromnym doświadczeniem, które posiada. Chętnie wspiera innych fizjoterapeutów w rozwoju ich kariery zawodowej oraz zdobywaniu nowych, przydatnych umiejętności z zakresu fizjoterapii. Doktor Trzpis zaraził mnie swoją pasją do fizjoterapii uroginekologicznej, nie stroniąc przy tym od pomocy w zdobywaniu praktycznej wiedzy z tego zakresu.
Jego profesjonalizm i bezinteresowność w niesieniu pomocy drugiemu człowiekowi powinno stanowić inspirację do naśladowania dla każdego fizjoterapeuty.  

Marzena Nytko
Sprzedawca

Dzień dobry moja wizyta w Geronimo a w szczególności u dr Tadeusza Trzpis zaczęła się rok temu gdzie po paru minutowej wizycie u specjalisty w Krakowie skierowano mnie na operację barku po obszernej konsultacji i przeróżnych zabiegach i ćwiczeniach wszystko z moim barkiem i kręgosłupem wróciło do normy serdecznie polecam pełen profesjonalizm i niesamowitą wiedzę dr Tadeusza

Michał Topór
Student / Zawodnik MTB

Przez długi czas borykałem się z problemem bolących pleców podczas wyścigów (uprawiam kolarstwo górskie). Pomogła dopiero wizyta u dr Tadeusza i ćwiczenia jakie mi zalecił. Moja mama również wielokrotnie korzystała z jego pomocy. Prawdziwy fachowiec z dużą wiedzą i rzeczywistymi umiejętnościami.

Janina Wenta
Nauczyciel

Szanownego Pana Doktora Tadeusza Trzpisa znam od wielu lat. Mogę powiedzieć, że jest wspaniałym człowiekiem i kompetentnym specjalistą w dziedzinie fizjoterapii. Dzięki skutecznej pomocy Pana Tadeusza żyję bez bólu kręgosłupa. Miałam poważne problemy z kręgosłupem,a dodatkowo towarzyszył mi ostry ból. Dziś jestem całkowicie wolna od tych dolegliwości i mogę wykonywać bez bólu codzienne obowiązki. Nieoceniona pomoc Pana Doktora i współpraca pacjenta, który wykonuje wskazane ćwiczenia naprawdę są owocne. Każda porada i terapia jest trafna i przynosi porządne, dobre rezultaty. A to wszystko dzięki szerokiej, solidnej wiedzy i doświadczeniu. Pan Doktor jest pasjonatem w tym,co robi,a przy tym wrażliwym i zatroskanym o dobro pacjenta i o to, by mógł żyć bardziej komfortowo, zdrowo i bez bólu. I za to szczerze dziękuję i z całego serca polecam innym.

Barbara Cieplak
Policjantka

Pan Tadeusz posiada rozległą wiedzę i umiejętności, z których korzysta pomagając pacjentom. Jest specjalistą, który pomimo ogromnego doświadczenia cały czas poszerza swoją wiedzę aby jak najlepiej wspierać powrót do zdrowia tych, którzy tego potrzebują. Podchodzi do wszystkich z dużą empatią, rozumiejąc ich problemy. Jest w stanie wytłumaczyć bardzo dokładnie na czym polega dolegliwość, jak sobie z nią poradzić. Profesjonalny fizjoterapeuta „od kregosłupa” jak i uroginekologiczny.

Prześlij mi swoją opinię

Selected Value: 0